Новина детально
05 лютого 2015 р.

Регбі-15 серед юніорів. Підготовка до участі у чемпіонаті Європи серед юніорів до 18 років.

1 лютого 2015 року юніорська збірна команда України з регбі-15 закінчила другий етап підготовки до участі у чемпіонаті Європи серед юніорів до 18 років, який пройде з 26 березня по 5 квітня 2015 року у            м. Тулузі (Франція). Перший етап, навчально-тренувальний збір на базі Олімпійського спортивного центру «Конча-Заспа», було проведено з 2 по     10 грудня минулого року.

Планом підготовки команди передбачалось одно-дводенні збори кандидатів до збірної команди в регіонах країни, гравці яких були залучені до підготовки команди на першому етапі. Планом проведення цих заходів передбачалось етапне тестування гравців, перегляд кандидатів до збірної, які з різних причин не змогли взяти участь у першому етапі підготовки, та проведення навчально-тренувальних ігор. 

У січні 2015 року було проведено чотири таких заходи – два в м. Ірпінь (Київська область), містах Одесі та Івано-Франківську.

11 та 18 січня 2015 року в Ірпені відбулися збори гравців команд центрального регіону, на якому були проведені навчально-тренувальні заняття, де оцінювались здібності кандидатів до збірної реалізовувати запропоновані тренерами команди тактико-технічні завдання.

24-25 січня цього року в Одесі було проведено тестування гравців та тренувальну гру з місцевою командою “Академія”, а 1 лютого такий же збір та гру з командою “Роланд” було проведено у Івано-Франківську за участю гравців команд західного регіону.

У заходах взяли участь 41 кандидат до збірної юніорської команди України. За підсумками другого етапу тренерський склад команди визначить кандидатів для участі у заключному етапі підготовки до чемпіонату Європи.   


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5