Новина детально
30 січня 2015 р.

Про створення Західноукраїнської асоціації регбі у складі Федерації регбі України

Враховуючи тенденції децентралізації влади та з метою підсилення ролі територіальних громад, звітно-виборча Конференція Федерації регбі України від 13 грудня 2014 року прийняла рішення про організацію регіональних асоціацій у складі Федерації регбі України. Обласним федераціям західного, центрального, східного та південного регіонів запропоновано створити відповідні асоціації регбі.

Створеним асоціаціям пропонується за підтримки Федерації регбі України вести самостійну роботу з розвитку регбі в регіонах.

На виконання рішення Конференції 24 січня 2015 року у м. Львові відбулось розширене засідання представників обласних федерацій західного регіону України – Закарпатської,  Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Делегати, на підставі рішення зборів представників обласних федерацій регбі Західної України від 07 грудня 2014 року,  яке відбулось у м. Тернополі, прийняли рішення про створення Західноукраїнської асоціації регбі у складі Федерації регбі України та обрали керівні органи асоціації.

Президентом Західноукраїнської асоціації регбі обрано Адамика Петра Михайловича (м. Львів), віце-президентом Ярему Михайла Івановича (м. Івано-Франківськ), виконавчим директором – Грабовського Юрія Франковича (м. Львів).


17 травня 2018 г.
Третій тайм №13 (344)

Відео галерея до новини «Третій тайм №13 (344)».

16 травня 2018 г.
У Дніпрі визначили переможців Шкільної ліги з регбі-5

Відео галерея до новини «У Дніпрі визначили переможців Шкільної ліги з регбі-5».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі