Новина детально
30 січня 2015 р.

Про створення Західноукраїнської асоціації регбі у складі Федерації регбі України

Враховуючи тенденції децентралізації влади та з метою підсилення ролі територіальних громад, звітно-виборча Конференція Федерації регбі України від 13 грудня 2014 року прийняла рішення про організацію регіональних асоціацій у складі Федерації регбі України. Обласним федераціям західного, центрального, східного та південного регіонів запропоновано створити відповідні асоціації регбі.

Створеним асоціаціям пропонується за підтримки Федерації регбі України вести самостійну роботу з розвитку регбі в регіонах.

На виконання рішення Конференції 24 січня 2015 року у м. Львові відбулось розширене засідання представників обласних федерацій західного регіону України – Закарпатської,  Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Делегати, на підставі рішення зборів представників обласних федерацій регбі Західної України від 07 грудня 2014 року,  яке відбулось у м. Тернополі, прийняли рішення про створення Західноукраїнської асоціації регбі у складі Федерації регбі України та обрали керівні органи асоціації.

Президентом Західноукраїнської асоціації регбі обрано Адамика Петра Михайловича (м. Львів), віце-президентом Ярему Михайла Івановича (м. Івано-Франківськ), виконавчим директором – Грабовського Юрія Франковича (м. Львів).


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.