Новина детально
11 грудня 2014 р.

Список делегатів на звітно - виборну конференцію ФРУ

Став відомий фінальний список делегатів на звітно- виборну конференцію Федерації регбі України.
Члени Президії, та керівники регіональних Федерацій 

1. Булгаков Владислав Євгенович, президент, м.Одеса
2. Етнарович Олег Володимирович, 1-й віце-президент, м. Одеса
3. Скорик Микола Леонідович (Шушпанов Анатолій Олександрович – за довіреністю), віце-президент, м.Одеса
4. Джангирян Георгій Вартанович, 1-й віце-президент, м.Київ
5. Клапатюк Володимир Васильович, віце-президент, м.Одеса
6. Калитенко Вячеслав Андрійович, віце-президент, м.Київ
7. Клюзко Євген Іванович, віце-президент, м.Київ
8. Бистра Олена Миколаївна, віце-президент, м.Київ
9. Дасюк Станіслав Михайлович, віце-президент, м.Київ
10. Залізний Олег Васильович, віце-президент, м.Київ
11. Гаврилов Микола Петрович, член президії, м.Севастополь 
12. Колесник Сергій Євгенович, член президії, м.Тернопіль
13. Голенко Євгеній Ростиславович, член президії, м.Рівне
14. Ярема Михайло Іванович, член президії, м.Івано-Франківськ
15. Плахотнюк Олег Іванович, член президії, м.Хмельницький
16. Корх Олександр Павлович, член президії, м.Донецьк
17. Покроєв Анатолій Георгійович, член президії, м.Харків
18. Адамик Петро Михайлович (Панков Ігор – за довіреністю), член президії, м.Львів
19. Якубов Февзі Якубович (Велор Меситський – за довіреністю), член президії, АР Крим
20. Давидов Денис Михайлович, член президії, м.Дніпропетровськ
21. Головач Артем Анатолійович, член президії, м.Миколаїв
22. Клімашов Роман Миколайович, член президії, м.Київ
23. Яскін Андрій Володимирович (Замість Шелестовича Л.М.), член президії, м.Одеса
24. Самойленко Дмитро Миколайович, генеральний секретар, м.Київ
Керівники регіональних осередків, оформлених юридично (не члени Президії) 

25. Брюзгін Сергій Володимирович, Київська область
26. Цибко Олексій Олександрович, Черкаська область
27. Дяговець Олексій Васильович, Чернігівська область
28. Шандор Федір Федорович, Закарпатська область
29. Будников В.І., Полтавська Область

Два делегати від кожної регіональної Федерації, оформленої юридично

30. Денбновецький Леонід Володимирович, м.Київ
31. Корольов Борис Анатолійович, м.Київ
32. Малинський Ігор Йосипович, Київська область
33. Тарасов В.З., Київська область
34. Кочанов Валерій Володимирович, Харківська область
35. Кірсанов Микола Володимирович, Харківська область
36. Романов  Юрій  Русланович, Дніпропетровська область
37. Дудка Євген  Костянтинович, Дніпропетровська область
38. Мельников  Віктор  Олександрович, Донецька область
39. Бриков Ігор Геннадійович, Донецька область
40. Гула Олександр Петрович, Одеська область
41. Кірсанов Дмитро Володимирович, Одеська область
42. Родзяк Ігор Борисович, Рівненська область
43. Рожков Павло Миколайович, Рівненська область
44. Лазоренко Василь Сергійович, Хмельницька область
45. Квасниця Олег Михайлович, Хмельницька область
46. Хома Юлія Юріївна, Тернопільська область
47. Карапулько Христина Василівна, Тернопільська область
48. Бобик Ярослав, Львівська область
49. Тарасенко Євгеній, Львівська область
50. Хлібкевич Володимир Ярославович, Івано-Франківська область
51. Чучук Володимир Ізидорович, Івано-Франківська область
52. Мельничук Віктор Миколайович, Закарпатська область
53. Воротинський Микола Завенович, Закарпатська область

1 делегат від місцевого осередка Федерації, оформленої юридично

54. Акуленко Микола Вікторович, Чернігівська область
55. Константинов Евгеній Сергійович, Миколаївська область
56. Калініна Алла  Станіславівна, Черкаська область
57. Телегань В.О., Полтавська область 

У представників Херсонської та Запорізької Федерацій є право учавствовать в роботі Конференції з можливістю дорадчого голосу , оскільки вони не зареєстровані офіційно.


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.