Новина детально
27 жовтня 2013 р.

Збірна України у впертій боротьбі програє Німеччині

У матчі 5-го туру Кубку Європейських Націй в дивізіоні «1В» Україна на своєму полі поступилася Німеччині.

У першому таймі німецька збірна набрала 15 очок завдяки спробам Пітера Джордана , Філа Щесни і штрафному з реалізацією Рейнора Паркінсона. Україна відповіла двома штрафними від Максима Тюрікова (6:15).

У дебюті другого тайму наша команда організувала першу спробу : Дмитро Мокрецов протягнув м'яча метрів 15, захисники моментально створили кількісну перевагу на фланзі, а В'ячеслав Пономаренко у ривку приземлив овального в заліковці «орлів». Другий занос став результатом блискучих індивідуальних дій Сергія Церковного. Флай-хав м'яким ударом закинув м'яч в 22-х метрову зону німців від центру поля, сам же його підхопив і впав у заліковці збірної Німеччини. На жаль, за рахунок штрафних Паркінсона, Бундестіму весь час вдавалося триматися на відстані. А в кінцівці гри захисники нашої команди не зуміли вчасно зміститися і закрити правий фланг оборони, чим скористався Філ Щесни і оформив дубль. Втім, дивитися на поразку нашої команди потрібно через призму всього лише триденних зборів. За такий короткий термін будь-якому колективові архіскладно побудувати гру і налагодити взаєморозуміння. А враховуючи цей фактор, виступ збірної України заслуговує якщо не похвали, то подяки за завзятість і самовіддачу.

Україна - Німеччина 16:28 (6:15)

Спроби : Пономаренко, Церковний - Щесни -2, Джордан ;

Реалізації: Паркінсон -2;

Штрафні : Тюріков-2 - Паркінсон-3.

Наступний матч наша команда зіграє рівно за тиждень, 2 листопада в Ірпені (Київська область) проти Швеції.