Новина детально
20 вересня 2013 р.

Збірна України завершила підготовку до Гран -прі Європи

Національна команда України з регбі-7 завершила навчально-тренувальні збори (НТС) у Києві напередодні другого і вирішального туру Гран-прі Європи. Підсумки підготовчого періоду підвів головний тренер «жовто-синіх» Олег Залізний.

«Зборами я дуже задоволений. Гравці перебувають у хорошому фізичному стані і непоганих ігрових кондиціях. Дисципліна і мікроклімат в команді теж на хорошому рівні. Єдине чого нам не вистачило - це ігрового збору. Те, що ми напрацювали потрібно було відрепетирувати безпосередньо в грі, а такої можливості, на жаль, не було. Тому генеральною репетицією до Бухаресту у нас був Ліон».

Також Олег Васильович, розповів про непотрапляння до складу Сергія Янчія та Руслана Радчука і поділився думкою щодо дебютанта Євгена Залевського.

«Сергій Янчій дограє сезон у «Булаві» на уколах, так як у нього травма гомілкостопа. Руслан Радчук відверто кажучи - провалив тести, які були в перші дні зборів. Євген Залевський ще не готовий. Він новачок в збірній і звичайно конкурувати з досвідченими регбістами йому складно. Однак я дав йому завдання і якщо він буде його виконувати, у нього все вийде, і ми знову викличемо його до збірної».

Заключний тур Гран-прі Європи пройде 21-22 вересня у Бухаресті.

25 травня 2018 г.
Вперше у Запоріжжі відбувся турнір з регбі-7 (ВІДЕО Телеканал TV5)

Відео галерея до новини «Вперше у Запоріжжі відбувся турнір з регбі-7 (ВІДЕО Телеканал TV5)».

23 травня 2018 г.
Третій тайм №14 (345)

Відео галерея до новини «Третій тайм №14 (345)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5