Новина детально
13 вересня 2013 р.

Олег Залізний: «З постійними учасниками Світової серії буде дуже складно»

Наставник збірної України прокоментував групу, в якій українській національній команді належить зіграти на заключному турі Гран-прі Європи з регбі-7 в Румунії. Нагадаємо, що суперниками «жовто-синіх» у першому раунді будуть збірні Росії, Франції, Іспанії, Шотландії та Німеччини.

«Ми поетапно підходимо до кожного суперника. У нас є історія взаємин з тією чи іншою командою , тому на різні збірні ми налаштовуємося по- різному. Щоб забезпечити собі участь у Гран-прі Європи на наступний рік, я ставлю перед командою завдання зайняти 4-е місце в групі. Для цього нам необхідно одержати як мінімум дві перемоги в групі. На першому етапі у Франції зважаючи на велику кількість травмованих, ми залучили молодих гравців , які покладених надій не виправдали. Тому цього разу будемо відштовхуватися від досвіду і умінь «ветеранів» команди».

«Для нас є зручні і незручні команди. У Ліоні по грі ми були сильнішими Німеччини, але нам не вистачило «холодної голови». Тим не менш, ми будемо на рівних боротися з усіма суперниками. Звичайно, з постійними учасниками Світової серії буде дуже складно. Ці збірні зробили великий крок вперед і зараз знаходяться в авангарді світового регбі. У таких команд професійні контракти з Федераціями, велика кількість зборів і ігрової практики по ходу сезону і ці гравці зосереджені на регбі -7. Ми будемо вибудовувати турнірну стратегію в ході змагань».

Нагадаємо, що вирішальний тур Гран-прі Європи з регбі-7 пройде 21-22 вересня у Бухаресті.

25 квітня 2018 г.
ЧУ з регбі-15. Вища ліга (чоловіки). Центральна зона. РК «Політехнік» – РК «Ребелс» (відео повного матчу)

Відео галерея до новини «ЧУ з регбі-15. Вища ліга (чоловіки). Центральна зона. РК «Політехнік» – РК «Ребелс» (відео повного матчу)».

24 квітня 2018 г.
Регбі на морі (відео ТК «TV5»)

Відео галерея до новини «Регбі на морі (відео ТК «TV5»)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі