Новина детально
09 вересня 2013 р.

Владислав Булгаков: «У цьому сезоні ми побачили боротьбу лише за 2 -3- і місця»

Президент Федерації регбі України (ФРУ ) Владислав Булгаков підвів підсумки минулого сезону чемпіонату України з регбі -7 , серед команд Суперліги . 

«Я б хотів, щоб команди, що розташовуються в нижній частині турнірної таблиці підтягувалися до лідерів», - говорить Владислав Євгенович . «Безумовно, «Олімп» заслужено став чемпіоном, але будемо сподіватися, що в майбутньому більша кількість команд зможуть скласти їм конкуренцію. Так як в цьому сезоні ми побачили боротьбу лише за 2-3-і місця. Втім, це вже завдання самих колективів рости і прогресувати, а «Олімпу» я хочу побажати такої ж впевненої гри і надалі». 

«Для зростання конкуренції в чемпіонаті командам необхідно подолати системні проблеми, які існують не тільки у Федерації регбі України, а й у державі. У першу чергу - це відсутність фінансування. Місцеві бюджети не виділяють гроші, а у зв'язку з кризою і комерційні структури неохоче вливають інвестиції в розвиток команд. А без повноцінної підготовки, яка вимагає фінансових вкладень, успішно виступити протягом усього чемпіонату дуже складно», - резюмував Владислав Булгаков.

Зазначимо, що харківський «Олімп» здобував перемоги абсолютно на всіх турах чемпіонату, при цьому не зазнавши жодної поразки.

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5