Новина детально
09 вересня 2013 р.

Владислав Булгаков: «У цьому сезоні ми побачили боротьбу лише за 2 -3- і місця»

Президент Федерації регбі України (ФРУ ) Владислав Булгаков підвів підсумки минулого сезону чемпіонату України з регбі -7 , серед команд Суперліги . 

«Я б хотів, щоб команди, що розташовуються в нижній частині турнірної таблиці підтягувалися до лідерів», - говорить Владислав Євгенович . «Безумовно, «Олімп» заслужено став чемпіоном, але будемо сподіватися, що в майбутньому більша кількість команд зможуть скласти їм конкуренцію. Так як в цьому сезоні ми побачили боротьбу лише за 2-3-і місця. Втім, це вже завдання самих колективів рости і прогресувати, а «Олімпу» я хочу побажати такої ж впевненої гри і надалі». 

«Для зростання конкуренції в чемпіонаті командам необхідно подолати системні проблеми, які існують не тільки у Федерації регбі України, а й у державі. У першу чергу - це відсутність фінансування. Місцеві бюджети не виділяють гроші, а у зв'язку з кризою і комерційні структури неохоче вливають інвестиції в розвиток команд. А без повноцінної підготовки, яка вимагає фінансових вкладень, успішно виступити протягом усього чемпіонату дуже складно», - резюмував Владислав Булгаков.

Зазначимо, що харківський «Олімп» здобував перемоги абсолютно на всіх турах чемпіонату, при цьому не зазнавши жодної поразки.

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі