Новина детально
02 вересня 2013 р.

Олександр Мігунов: «Якщо ми хочемо просуватися вперед , то нам потрібно весь час тримати гравців у тонусі»

Наставник збірної України U-20 Олександр Мігунов прокоментував виступ своїх підопічних на чемпіонаті Європи в Чехії.

«Результатом задоволені, але головне, що від гри до гри хлопці додавали індивідуально. Звичайно, ми робили акцент на зіграних зв'язках гравців і їх взаєморозуміння, проте окремо хотілося б виділити бажання і самовіддачу регбістів. Якщо пройтися по персоналіях, то багато гравців виступили добре. У першу чергу Мирослав Шуляк зіграв дуже сильно і дійсно по-капітанськи . У першій лінії сподобався Віталій Качанов, у другій Костянтин Сердюк. У третій - Андрій Дрьомов та Владислав Демецький . Не можна не відзначити Юрія Садовца, Олексія Гайдаржи, Руслана Шостацького та Михайла Тарасенко. В останній грі добре проявив себе Павло Ковальський». 

Про перспективи команди: «Якщо ми хочемо просуватися вперед, то нам потрібно весь час тримати гравців у тонусі. Зараз їм не вистачає міжнародного досвіду. Підготовка до таким турнірам необхідна протягом усього сезону. У команди повинні бути кілька зборів та спарингів». 

Про інші збірні: 

«Дві команди, які мені б хотілося виділити - це Молдова і Нідерланди. Молдова зараз значно сильніше, ніж рік тому. У них потужний підбір гравців, прекрасні центральні захисники. Якби нам довелося грати з ними, то не ризикну сказати, хто б переміг. Втім, і чехам десь пощастило, що вони грали на своєму полі і суддя їм трохи допомагав. Зараз Молдова на підйомі, для цього досить згадати матч проти нашої національної команди в Одесі. А що стосується голландців, то вони сильніше за всіх у нашому дивізіоні на дві голови. Це команда зовсім іншого рівня, де працюють серйозні фахівці. У них персонал 9 осіб, 4 турніру по ходу сезону і це без обліку декількох зборів. Вони повністю і закономірно стали переможцями». 

У фіналі турніру Нідерланди переграли Чехію 27:15 .

20 травня 2018 г.
Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5

Відео галерея до новини «Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5».

17 травня 2018 г.
Третій тайм №13 (344)

Відео галерея до новини «Третій тайм №13 (344)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.