Новина детально
29 серпня 2013 р.

Олег Залізний: «Переїзд українців до Росії є плюсом для нашої збірної»

Наставник української національної команди Олег Залізний прокоментував від'їзд Віталія Крамаренко на перегляд до красноярського «Єнісею-СТМ».

«Я можу судити про конкуренцію в «Єнісеї» виключно виходячи з матчів , які транслюються в інтернеті. Тим не менш, потрібно прекрасно розуміти, що Віталія чекає боротьба за потрапляння до складу з кращими російськими нападниками першої лінії. На мій погляд, в плані фізичних кондицій він готовий повністю. Однак дуже велике значення має роль стовпа на полі, розуміння його функцій. Тобто дії гравця його амплуа в призначуваних сутичках. Втім, якщо Крамаренко вдасться закріпитися в «Єнісеї» це буде позитивним моментом, як для самого гравця, так і для збірної України».

«У цілому я вважаю, що переїзд українців до Росії є плюсом для нашої національної команди. Регбісти виступають у більш конкурентоспроможному чемпіонаті, а значить, можуть підвищувати свою майстерність. Втім, є й мінуси - наш чемпіонат послаблюється. Можливо, враховуючи, що хлопці виступають в різних командах, губляться ігрові зв'язки, але це не визначальний фактор. У регбі набагато важливіше фізичні кондиції, розуміння гри, свого місця і функцій на полі, вміння виконувати завдання тренера, установку на матч. Оскільки чемпіонат України слабкіше російського, то для гравців команд- фаворитів матчі з більш суперниками не є серйозним випробуванням. У Росії сильних команд більше, відповідно рівень вище. Тому виконавцю необхідно постійно грати на високому рівні, абсолютно в кожному матчі. Якщо він дає слабину і грає невиразно , то такий регбіст просто перестає бути потрібним команді. Саме тому переїзд до Росії, для українських виконавців є плюсом. Відповідно добре граючи в клубах, вони демонструють більш високий клас гри в матчах за збірну», - підсумував Олег Васильович.

Нагадаємо, що зараз в чемпіонаті Росії виступають дев'ять гравців збірної України 

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ