Новина детально
18 червня 2013 р.

Дмитро Кірсанов: «Якщо не буде зростання команд і рівня чемпіонату, ми не зможемо претендувати на лідируючі позиції»

Наставник жіночої національної команди України Дмитро Кірсанов прокоментував виступ збірної України на Гран-прі Європи в Іспанії.

«Іспанія прекрасна країна і про турнір нічого поганого сказати не можу, хоча і було досить спекотно. Втім, якщо говорити про гру збірної, то головна проблема одна - непідготовленість деяких гравців. Багато дівчат, вперше грали на такому рівні, і без необхідного досвіду їм було дуже важко. Тут мова йде навіть не про помилки або формування складу, а про те, що ряд виконавців не відповідають рівню ТОП-12. У плані фізичному, тактичному та технічному регбістки «Фенікса» на голову слабше гравців «Отради». Не можуть 5 людей витягнути всю команду. Вони теж люди і, безсумнівно, відіграти весь турнір без замін не в силах. А рівноцінної підміни одеситкам немає ».

«Наш результат - це відображення сили внутрішнього чемпіонату і проблем клубів. Якщо ми не виправимо цю ситуацію, думати про потрапляння на якісь великі міжнародні форуми просто немає сенсу. Якщо не буде прогресу гравців і підвищення майстерності регбісток, а як наслідок зростання команд і рівня чемпіонату, то ми не зможемо претендувати на якісь лідируючі позиції у ТОП-12. Більше того, ризикуємо і зовсім залишитися в дивізіоні «А» ».

Нагадаємо, що за підсумками торішнього Гран-прі, Україна посіла шосте місце і зупинилася в кроці від потрапляння на Кубок Світу з регбі-7.

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ