07 декабря 2023 г.
Rugby Europe визначила дати та місця проведення чемпіонатів Європи з регбі-7 в 2024 році
Rugby Europe визначила дати та місця проведення чемпіонатів Європи з регбі-7, що відбудуться в 2024 році.
Національні жіноча та чоловіча збірні України з регбі-7, які, нагадаємо, завоювали чемпіонські титули Rugby Europe Sevens Trophy Series 2023, наступного року будуть представляти нашу країну в найвищому дивізіоні - «Championship».
Перший тур в елітному дивізіоні пройде 07-09 червня (м. Макарська, Хорватія), а 2-й тур – 28-30 червня (м. Гамбург, Німеччина).
Також стало відомо про те, коли змагатимуться українські чоловіча та жіноча юніорські (віком до 18 років) збірні.
Чоловіча збірна України U18 з регбі-7, яка цього року потрапила до десятки найкращих юніорських команд Європи дивізіону «Championship», в сезоні 2024 року знову зіграє серед найсильніших. Турнір прийматиме м. Страсбург (Франція) з 06 по 07 липня.
Жіноча збірна України U18 з регбі-7, посівши 9-е місце за підсумками змагань 2023 року, покинула елітний дивізіон. Вона братиме участь в Чемпіонаті Європи-2024 з регбі-7 серед жіночих юніорських збірних команд (віком до 18 років) дивізіону «Trophy» – 13-14 липня, м. Зомбки (Польща).