Итоги матчей плей-офф за 1-8 места первого этапа Мировой серии.

Новости регби: Тренерський семінар з викладачами World Rugby!

Новости регби: ДЮСШ №12 та РК «Політехнік» (Київ) проводять набір дітей в секцію регбі!

Новости регби: Другий день семінару позаду – мета все ближче!

30 ноября 2018 г.

Другий день семінару позаду – мета все ближче!

Фотозвіт.

Новости регби: Жіноча збірна України посіла 14-е місце на Dubai Rugby Sevens 2018

Жіноча збірна України посіла 14-е місце на Dubai Rugby Sevens 2018

У фінальному матчі (за 13-е місце) «синьо-жовті» не змогли здолати опір представниць Уельсу, програвши валлійкам з рахунком 14:19.

Новости регби: Українські регбістки здобули першу перемогу на турнірі з регбі-7 в Дубаї!

Українські регбістки здобули першу перемогу на турнірі з регбі-7 в Дубаї!

В матчі 1/2 фіналу (за 13-16 місця) підопічні В’ячеслава Козьменка обіграли збірну Німеччини з рахунком 26:12.

Новости регби: Dubai Rugby Sevens 2018: жіноча збірна України поступилася Франції та продовжить боротьбу за 13-е місце

В 1/4 фіналу CHALLENGE TROPHY (за 9-16 місця) жіноча збірна України програла команді Франції (5:19).

Страницы: 230231232233234235236237238

16 августа 2020 г.

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».