Новость подробно
02 сентября 2020 г.

«Спортивною Зіркою Слобожанщини» у серпні став регбійний клуб «Олімп» (Харків)

Спільний проєкт відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, спортивних журналістів області та спортивних організацій міста Харкова по визначенню кращих спортсменів, тренерів та організаторів спорту в області «Спортивна Зірка Слобожанщини» знову в дії. Пауза викликана не відсутністю фізичної активності та спортивного руху в регіоні, а навпаки - пошуком нових форм та підходів до реалій сучасного життя, викликаних карантинними заходами у зв'язку поширенням пандемії коронавірусу.

Тож Харківщина знову відроджує цей спортивний проєкт. Таке рішення прийнято під час засідання робочої групи. Не зважаючи на те, що протягом літа не було значних як міжнародних, так і Всеукраїнських змагань, але в області проходило багато активностей, пов'язаних  з естафетою Олімпійського Дня, Заходами з підйому Олімпійського Прапора, відзначення 40-річчя проведення естафети Олімпійського вогню по території області до Ігор Олімпіади 1980 року, інші активності які сприяли популяризації олімпійських цінностей та ідеалів спорту.

За підсумками серпня поточного року, враховуючи вагомі спортивні досягнення в іграх чемпіонату України серед команд з регбі – багаторазові чемпіони з регбі-7 та регбі-15 колектив клубу «Олімп» м. Харків визнати кращим в області за підсумками спортивного серпня та вручити пам'ятний знак «Спортивна зірка Слобожанщини» команді, Заслуженому тренеру України Валерію Кочанову та беззмінному президенту клубу, який з першого дня з командою Олександру Ярославському.

noc-ukr.org

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
24 января 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Видео галерея к новости «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области