Новини
Новости регби: Національні чемпіонати відновлюються в Україні

17 июня 2022 г.

Національні чемпіонати відновлюються в Україні

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято протокольне рішення щодо організації та проведення спортивних змагань в Україні в умовах воєнного стану.

Новости регби: Триває підготовка жіночої юніорської збірної України до чемпіонату Європи U-18 з регбі-7 дивізіону «Championship» (ВІДЕО)

Збір у Львові завершиться 19 червня.

Новости регби: Регбійний клуб «Київські Соколи» вдало розпочали свій шлях на турнірі з регбі-7 в межах United World Games!

Пишаємось юними спортсменами та бажаємо подальших успіхів!

Новости регби: Вітаємо з Днем народження Дмитра Миколайовича Самойленка!

Вітаємо з Днем народження Дмитра Миколайовича Самойленка!

Федерація регбі України щиро вітає з Днем народження голову Дисциплінарного комітету ФРУ, голову АУРІС Дмитра Миколайовича Самойленка!

Новости регби: Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 17.06.2022

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 17.06.2022

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ШТАБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ.

Новости регби: 251 стипендію Президента України отримають паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери

Паралімпійська збірна України завоювала 29 медалей на зимових Іграх у Пекіні-2022, поступившись у командному заліку лише КНР. Дефлімпійці стали абсолютними чемпіонами у Кашіас-ду-Сулі, встановивши історичний рекорд — 138 нагород.

Новости регби: Вирішальний етап RUGBY EUROPE SEVENS TROPHY-2022 в Угорщині: розклад ігор