11 ноября 2022 г.
ОЛЬГА СУРКОВА ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА ПРЕСТИЖНОМУ ЖІНОЧОМУ САМІТІ У НОВІЙ ЗЕЛАНДІЇ
Керівниця комітету жіночого регбі Федерації регбі України, арбітриня Ольга Суркова, яка з початком повномасштабної війни залишила нашу країну та продовжила свій розвиток у регбі в інших країнах, наразі перебуває у Новій Зеландії, де не лише проходить Кубок Світу з регбі-7 серед жіночих команд, а й головний за чотири роки Жіночий регбійний саміт. На цей захід прибули представниці багатьох регбійних країн світу.
Як розповіла Rugby.od.ua Ольга Суркова, її мета – поспілкуватися зі світовими лідерами жіночого регбі, знайти нові знайомства для майбутнього розвитку жіночого регбі в Україні, побачити на власні очі фінальні матчі Кубка Світу та рівень організації турніру і усього, що пов’язано з головною подією жіночого регбі останніх чотирьох років.
rugby.od.ua