Новость подробно
20 октября 2022 г.

Ігор Юркін: «Грою і результатом нашої молодої команди дуже задоволений»

Ігор Юркін - головний тренер збірної команди Донецької області про Чемпіонат України сезону 2022 року.

- Ваше враження від Чемпіонату України з регбі-7 сезону 2022?

- Цей сезон, не дивлячись на складну ситуацію в Україні, став для нашої команди сезоном можливостей. Минулого року ми посіли друге місце в Чемпіонаті України з регбі-7 серед чоловічих команд 1-ої ліги, чим здобули путівку в вищу лігу на цей рік. Але через те що, кілька команд Суперліги не змогли в цьому році зіграти з об'єктивних причин, ми отримали пропозицію спробувати свої сили в найвищому дивізіоні України з регбі-7.

Враження від Чемпіонату тільки позитивні, змагання проведені у гостинному Львові на високому організаційному рівні, у двох лігах зіграли 13 команд, і враховуючи, що в країні йде війна, це гарний показник того, що регбі живе і буде жити та розвиватись!

- Наскільки ви задоволені грою та результатом команди?

- Для нас вже є великою перемогою те, що команда від Донецької області змогла зіграти в Чемпіонаті. Це був для нас дебют в Суперлізі, і дебют вийшов дуже гідним. 4-е місце у Чемпіонаті України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги - найкращий результат в історії донецького регбі на рівні дорослих команд. Тому і грою і результатом нашої молодої команди дуже задоволений. Ще хлопці виконали норматив "Кандидат у майстри спорту України", що для нас також є певним досягненням.

- Чи є гравці з команди, які зараз стали на захист країни, як ви підтримуєте зв'язок?

- Наразі у ЗСУ перебувають 4 спортсмени нашої команди, ще 1 у ТРО. Зі всіма підтримуємо зв'язок і по можливості допомагаємо.

На жаль, не обійшлося без втрат.

Захищаючи рідну Україну, у ході бойових завдань загинув мій вихованець, член збірної команди Донецької області з регбі Владислав Горбунов. Йому було лише 22 роки... Вічна пам'ять Герою!

Є і добра новина - 22 вересня повернувся з полону наш Герой, Анатолій Єгоров, який мужньо захищав Маріуполь і потрапив у полон з заводу Азовсталь.

- Сезон завершено, який він був для вашої команди? Зробіть короткий підсумок сезону 2022.

- Цей сезон завершився за 2 тижні, це зовсім не те, на що ми розраховували.

На цей рік у нас були амбітні плани, сезон-2022 мав бути дуже насиченим на змагання. 22 січня ми встигли провести Чемпіонат Донецької області з регбі на снігу, також були заплановані відкриті Чемпіонати Донецької області з регбі-7 та пляжного регбі. У Чемпіонатах України з регбі-7 та регбі-15 ми мали виступати у всіх вікових категоріях серед юнаків та юніорів та в U-16 та U-14 серед дівчат. Також нам було довірено право провести 1-й тур Чемпіонату України з регбі-7 серед юніорів 2005-2006 р.н., 1-2 жовтня у м. Селидове Донецької області. Ще цей рік - ювілейний для нашої команди: 17 лютого 2022 року виповнилося 5 років, як регбі є у м. Селидове, а 6 вересня - 15 років регбі у Покровську!

Всі ці плани скасувало 24 лютого, коли країна-терорист росія розв'язала повномасштабну війну з Україною.

Наразі частина наших дітей тренуються та виступають у Чемпіонатах Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Болгарії, Латвії, Данії, Голландії та інших країнах Європи.

Що стосується дорослої команди, то план на цей сезон ми "перевиконали", посівши 4-е місце у Суперлізі Чемпіонату України з регбі-7.

- Які подальші плани для команди? Як буде запланований тренувальний процес в непростих умовах війни?

- Дуже складно планувати тренувальний процес, коли наші спортсмени роз'їхалися по всій країні та за її межі. Наразі тренерський склад і чимало спортсменів знаходяться у Львові, тренуємось спільно з місцевим "Соколом". Федерація регбі Львівщини нас тепло зустріла і ми на собі відчули тепло регбійної родини. Також намагаємось відновити тренування у Покровську та Селидовому для тих спортсменів, хто залишився вдома. Сподіваємось на скоріше завершення війни нашою Перемогою, повернення до рідних домівок і впевнений, що команди Донецької області вже у наступному сезоні будуть гідно представляти наш регіон в Чемпіонатах України та міжнародних змаганнях!

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области