Новость подробно
11 мая 2024 г.

Ольга Суркова відвідала Match Officiating Symposium

Головною метою цього симпозіуму є допомога у розбудові стратегічного плану розвитку рефері в Європі та збільшення набору та навчання нових суддів.

Ольга Суркова, голова Комітету жіночого регбі ФРУ, арбітриня, багаторазова чемпіонка України та Європи 2023, відвідала Match Officiating Symposium, який відбувся 5 травня за підтримки Rugby Europe та World Rugby.

Головною метою цього симпозіуму є допомога у розбудові стратегічного плану розвитку рефері в Європі та збільшення набору та навчання нових суддів.

Ми провели з Ольгою невеличке інтерв'ю, щоб вона поділилась своїми враженнями.

- Які основні ідеї або стратегії про розвиток суддів ви зможете реалізовувати у своїй роботі?

- По-перше, цей курс дав мені можливість зрозуміти всю цікаву та необхідну мені інформацію: як відбувається селекція, як відбувається розвиток суддівства, які стратегії в інших країнах світу, які займаються розвитком суддівства. Мені це дало велику можливість реалізувати свої плани, які я ставлю для себе як до рефері міжнародного рівня та в майбутньому допомагати молодому поколінню.

Стратегія одна – зробити правильну структуру розвитку суддівства в нашому юніоні. У нас є дуже талановиті, хороші рефері, але потрібно додати певні ролі та  внести в новий проєкт стратегії розвитку суддів. Я завжди говорю, що нічого неможливого нема. Я підкреслюю те, що сьогодні я вже розумію, як це все відбувається, отримуючи знання з прямого джерела.

 Я познайомлюся з усіма основними координаторами, які працюють в світі та в Європі і розумію, як відбувається вся селекція у світі, як на олімпійські ігри так і на світові регбійні тури. Тому потрібно працювати, любити цю гру, ставити собі певні задачі та йти до них.

- Що ви вважаєте найважливішими компонентами для підтримки розвитку суддівства у вашому регіоні?

- Основним і найважливішим компонентом для підтримки розвитку суддівства в Україні є – бажання. А також, це створення об'єднання волонтерів, тих людей, які дійсно хочуть розвиватися в своїх регіонах і правильно розвиватися. Саме головне – вистроїти правильну структуру у всіх регіонах, а не тільки в одному місці. Тоді буде легше працювати і  головному корпусу України, знаходити вчителів, знаходити тих едьюкейтерів європейського рівня, які будуть допомагати розвиватися суддівству у регіонах.

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области