14 апреля 2024 г.
Команда збірної Харківської області з регбі готова до початку ігрового сезону!
Вже подана заявка від команди для участі у чемпіонаті України з регбі-7 та змаганнях за Кубок України з регбі-7 серед команд Суперліги. Також планується участь у чемпіонаті України з регбі-15.
Тренерський склад команди: заслужений тренер України та багаторічний тренер національної збірної з регбі-15 - Валерій Кочанов, головний тренер Збірної харківської області з регбі-7, який є також другим тренером національної збірної команди України з регбі-7 - Вадим Колишкін.
Менеджер команди - Максим Кравченко, майстер спорту міжнародного класу, відомий гравець та багаторічний менеджер національної збірної команди з регбі - 15.
Попри постійні обстріли та сирени харківські спортсмени тренуються, розвиваються та планують гідно представляти своє місто!
Повне відео за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=UApt4VH8RZE