05 марта 2023 г.
Визначилися переможці Першого регіонального відкритого турніру з регбі, присвяченого Героям територіальної оборони міста Ірпеня
4 березня 2023 року на Ірпінському міському стадіоні "Чемпіон" відбувся Перший регіональний відкритий турнір з регбі, присвячений Героям територіальної оборони міста Ірпеня. Завдяки їх сміливості та стійкості, мужності та героїзму було зламано плани ворога.
Участь у заході взяли: заступниця міського голови Юлія Устич, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олег Білорус, директор Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Тарасов, Президент Федерації регбі міста Києва Олександр Потапенко, представники Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади.
В урочистому відкритті спортивного заходу очолював парад Богдан Несененко - 10-ти разовий чемпіон України з регбі серед юнаків та юніорів та кандидат у майстри спорту.
У турнірі взяли участь 13 команд з міста Рівного, Борисполя, Києва та Ірпеня. Змагалися спортсмени різних вікових груп, від 2006-2012 року народження.
Переможцями стали:
2011-2012 рр.н.
1 місце - команда «Пантери» (м. Бориспіль)
2010-2011 рр.н.
1 місце - команда «Хартс» (м. Київ)
2008-2009 рр.н.
1 місце - команда «Київська Русь -1» (Ірпінської ДЮСШ "Київ. Соколи")
2006-2007 рр.н.
1 місце - команда «Київська Русь-1» (Ірпінської ДЮСШ "Пантери")
Дякуємо спортсменам за видовищну гру, тренерам, спонсорам, організаторам – за підтримку здорового способу життя!
Відділ фізичної культури та спорту. Ірпінь