02 февраля 2023 г.
Одеські регбістки зіграли у матчі за Іберійський Кубок
Одеські регбістки Тетяна Тарасюк та Анастасія Крижановська стали першими одеситками, які взяли участь у матчі за Іберійський Кубок – міжнародний трофей, який раз на рік розігрують чемпіони Іспанії та Португалії з регбі-15 (проводився ушосте).
Дівчата, які цього сезону захищають кольори лісабонського «Спортингу», вийшли на поле у стартовому складі та відіграли повний матч проти севільських «Кокодрілас». На жаль, відзначитися результативними діями не змогли обидві, а «смугасті» у підсумку поступилися на власному полі з рахунком 5:27.
Втім, вітаємо дівчат із новим досвідом та срібними медалями.
rugby.od.ua