08 ноября 2022 г.
ОДЕСЬКИЙ «КРЕДО» ПІШОВ У ВІДПУСТКУ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН
Одеський «КРЕДО», який з кінця літа почав регулярно тренуватися у тому складі, який вдалося зібрати під час російсько-української війни, незважаючи на пропуск Кубка України з регбі-7 та відсутність інших всеукраїнських турнірів, продовжував займатися тричі на тиждень до початку листопада, а зараз перебуває у відпустці.
Як розповіли Rugby.od.ua у клубі, регбісти виконали заплановану програму та пішли на відпочинок. Коли буде поновлено регулярні тренування команди – наразі невідомо, але відомо, що багато хто з хлопців продовжує займатися індивідуально, в тому числі – у тренажерному залі.
rugby.od.ua