Новость подробно
17 октября 2022 г.

Дмитро Кірсанов: «Основною метою турніру було показати, що регбі в Україні живе, незважаючи ні на що»

Дмитро Кірсанов, головний тренер Львівської регбійної команди «Сокіл» про Чемпіонат України з регбі-7 в умовах повномасштабного вторгнення.

«Враховуючи непростий час в країні був запланований лише один тур Чемпіонату з регбі-7. Це було зроблено, по-перше, через брак коштів, а по-друге, через те, що багато гравців з різних команд знаходяться на передовій.

Основною метою турніру було показати, що регбі в Україні живе, незважаючи ні на що, а також дати змогу гравцям позмагатися та відволіктися від новин. Щодо результату нашої команди (нагадаємо, що «Сокіл» став бронзовим призером чемпіонату), то він - непоганий. Для нас результат цього року був не головною метою. Ми вдячні за можливість позмагатися, пограти та морально відпочити. До того ж регбі-7 дуже швидкий вид спорту, це 2 тайми по 7 хвилин і якщо спочатку щось пішло не так, вже важко змінити хід гри.

Після сезону наша команда продовжуватиме тренування 2-3 рази на тиждень. Будемо грати, тренуватися та підтримувати ЗСУ та хлопців з нашої команди, які зараз стали на захист країни».

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области