Новость подробно
08 июня 2022 г.

Вадим Гутцайт: «Мінмолодьспорту відкриває спеціальний рахунок в НБУ для збору коштів на відновлення зруйнованої спортінфраструктури»

Міністерство молоді та спорту України відкриває спеціальний рахунок в Національному банку України в рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського UNITED24. Відповідну постанову Уряд схвалив на засіданні 7 червня.

Як повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт у Facebook, зібрані на рахунку кошти будуть спрямовані на відновлення пошкоджених росією спортивних споруд, закладів, установ, організацій сфери фізичної культури і спорту та забезпечення розвитку спортивної інфраструктури в регіонах України.

Наразі внаслідок бойових дій та ворожих обстрілів в Україні зруйновано та/або пошкоджено 92 спортивних об’єкти. Серед них є й ті, що не мали аналогів в Україні. Наприклад, велокомплекс в Лимані з єдиною в країні спеціалізованою BMX трасою. «Він був збудований у вересні 2021 року за програмою Президента «Велике будівництво». Цьогоріч мав приймати всеукраїнські та міжнародний турніри, але російські снаряди знищили ці плани. Не сумніваюся, що ми звільнимо всі наші території та відбудуємо кожен об’єкт, при чому коштом держави-агресора. А поки — закликаю друзів і партнерів України невпинно підтримувати нашу боротьбу. Разом ми сильні», — написав Вадим Гутцайт.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заснував фандрейзингову платформу UNITED24 для збільшення благодійних пожертв на підтримку України у світі, зокрема й шляхом об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів і благодійників. Платформа працює за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України. Першим амбасадором національного бренду UNITED24 став легенда світового футболу — український футболіст і тренер Андрій Шевченко.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области