Новость подробно
05 июня 2022 г.

#OnlyOneEarth: як регбійна родина відзначила Всесвітній день навколишнього середовища 2022 року

5 червня відзначається Всесвітній день довкілля, офіційний день Організації Об’єднаних Націй, який є важливою датою в календарі, щоб заохочувати суспільство переходити від слів до дій, коли йдеться про боротьбу зі зміною клімату.

- Підтримка спортсменів демонструє необхідність поваги, солідарності та дій для подолання кліматичної кризи.

- У World Rugby ведуться роботи щодо скорочення вдвічі викидів вуглецю до 2030 року, як зазначено в нещодавно запущеному Плані екологічної стійкості до 2030 року.

- Спільнота регбі попросила показати свій номер дії на Землі.

Оскільки кожен сектор суспільства має свою роль, спорт нічим не відрізняється, і World Rugby разом зі спортсменами, вболівальниками, партнерами та іншими зацікавленими сторонами працює над подальшим і більш формальним впровадженням сталого розвитку у свою діяльність після запуску свого Плану екологічної стійкості 2030 (ESP 2030) https://www.world.rugby/organisation/sustainability/environment, спираючись на свої зобов’язання як підписанта Рамкової програми Організації Об’єднаних Націй «Спорт заради клімату» щодо скорочення викидів парникових газів та ініціативи ООН з навколишнього середовища/Міжнародного олімпійського комітету «Чисті моря».

Виступаючи з цієї нагоди, голова Всесвітньої федерації регбі сер Bill Beaumont сказав наступне: «Всесвітній день довкілля є ідеальною можливістю для нас подумати про вплив нашої роботи на сьогоднішній день, оскільки ми прагнемо наростити імпульс на шляху до зменшення вдвічі викидів вуглецю до 2030 року.

Мене радують зусилля багатьох зацікавлених сторін та рівень їхньої відданості нашим спільним цілям – зміна клімату – це суперник, якому ми не можемо собі дозволити програти, якщо хочемо забезпечити стійке майбутнє – не лише для нашого спорту, а й для нашої планета».

Детальніше:

https://www.world.rugby/news/720611/onlyoneearth-as-rugby-family-marks-world-environment-day-2022

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области