Новость подробно
01 июня 2022 г.

Embrace Ukraine: легенди українського спорту закликали ЄС надати Україні статус кандидата

Міністерство молоді та спорту спільно з українськими зірками світового спорту записали відеозвернення із закликом на підтримку кандидатства України в члени ЄС. Відеоролики підготовлені в рамках національної кампанії «Embrace Ukraine. Strengthen the Union».

Напередодні засідання Європейської ради, що відбудеться 22-23 червня, відомі українські спортсмени закликали країн-партнерів підтримати європейські прагнення України. «Серце Європи б’ється сьогодні в Україні. Україна бореться за свободу і цінності всього світу. Свобода і демократія — наші спільні цінності, за які ми віддаємо свої життя. Майбутнє Європи визначається сьогодні в Україні», — йдеться у зверненні. 

До кампанії долучився і Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт: «Новітня історія Європи пишеться зараз в Україні. З нами Європа стане ще сильнішою. Всією країною ми закликаємо лідерів держав-членів Євросоюзу підтримати нас, надавши нашій країні статус кандидата на членство в ЄС. Україна довела всьому світу, що варта цього».

Вадим Гутцайт також подякував усім українським спортсменам, які долучилися до боротьби за Україну не тільки зі зброєю в руках на полі бою, але й на міжнародному, гуманітарному та спортивному фронтах — акціями на підтримку України, флешмобами і благодійними заходами. «На жаль, в боях за Україну та від ворожих бомб загинули вже 59 наших спортсменів і тренерів. Вони віддали життя не тільки за Україну, а за право всієї Європи бути вільною і жити в мирі. Це право сьогодні виборює наш народ», — додав Вадим Гутцайт.

У записі відеозвернення взяли участь колишній гравець і тренер збірної України з футболу, володар Золотого м’яча Андрій Шевченко, перша ракетка України Еліна Світоліна, колишній футболіст і тренер Сергій Ребров, дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 Дар’я Білодід, шаблістка, олімпійська чемпіонка 2008 року Ольга Харлан, легкоатлетка, бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 Ярослава Магучіх, плавець, срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 Михайло Романчук, чемпіон світу з боксу Олександр Усик.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области