Новость подробно
30 мая 2022 г.

Вадим Гутцайт: «російські війська вже завдали спортивній інфраструктурі збитків на суму $110 млн»

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ворог завдав спортивній інфраструктурі збитків на суму приблизно $110 млн. Про це заявив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в ефірі національного телемарафону.

Внаслідок бойових дій і ворожих обстрілів повністю зруйновано або пошкоджено понад 70 об’єктів спортивної інфраструктури. Мінмолодьспорту постійно фіксує нові факти руйнувань і збитки, завдані російськими окупантами. 

«Ми збираємо дані, вже працює група з відновлення спортивної інфраструктури і загалом спорту після закінчення війни. Вже напрацьовуємо, що доведеться відновити, що побудувати, які умови маємо створити для спортсменів. Планів багато, бо необхідно зберегти спорт вищих досягнень, щоб Україна була конкурентоспроможною на Олімпійських іграх не тільки у 2024 році, а й у 2028 та всіх подальших», – зазначив Вадим Гутцайт.

Нагадаємо, під час зустрічі Вадима Гутцайта з президентом НОК України Сергієм Бубкою та президентом МОК Томасом Бахом у Лозанні було досягнуто домовленості про надання Україні коштів на відновлення спортивної інфраструктури і підтримку спортивних клубів.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области