Новость подробно
29 мая 2022 г.

Другий благодійний телемарафон на підтримку України Save Ukraine — #StopWar

У неділю, 29 травня — у День Києва, о 21:00 (20:00 СЕТ) в столицях Німеччини та України пройде другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar.

Захід присвячений мужньому протистоянню українського народу російській агресії. Європа має знати головне - Україна зараз на передовій і відстоює цінності всього цивілізованого світу. Українці незламні у боротьбі за демократію, рівність, дотримання прав людини. Наша армія стала супер професійною, адже захищає кордони не тільки рідної землі, а й усієї Європи. Відтак наша країна достойна бути повноцінним членом європейської родини й тільки посилить Європейський Союз.

Ключові меседжі проєкту — #Stoprussia, #StandWithUkraine, #StopWar, #SaveUkraine, #BeBraveLikeUkraine, #CapitalOfBravePeople, #EmbraceUkraine, #StrengthentheUnion, #ArmUkraineNow, #EmbraceUkraine, #StrengthentheUnion.

Відомі артисти виступатимуть наживо з Києва, а також з його міста-побратима Берліна.

Цього разу під час марафону збиратимуть кошти для закупки медичного обладнання для поранених, зокрема, щоб придбати хірургічні рентген апарати С-арки. Вартість однієї одиниці стартує від 100 тисяч євро.

Фандрейзинг відбуватиметься через глобальну ініціативу United24, а всі донати будуть автоматично перераховані на рахунки НБУ, закріплені за Міністерством охорони здоров'я.

У межах двогодинного ефіру, який ретранслюватимуть телеканали близько 20 країн Європи та світу, а також стрімінгові платформи та соцмережі, відомі люди з усієї планети комунікуватимуть з багатомільйонною аудиторією з проханням підтримати Україну. З нагоди заходу у багатьох країнах світу українці та місцеві мешканці зберуться для перегляду телемарафону.

Телемарафон Save Ukraine — #StopWar реалізується командами 1+1 media, фестивалю Atlas, Суспільне та за підтримки національного мобільного оператора Київстар, футбольного клубу «Динамо Київ», Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства закордонних справ.

Міністерство культури та інформаційної політики України

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области