16 мая 2022 г.
ЮНИЙ ВИХОВАНЕЦЬ «ЛІДЕРС» ВИЗНАНИЙ КРАЩИМ ГРАВЦЕМ КОМАНДИ В КУБКУ ЛИТВИ
Вихованець одеської регбійної школи «Лідерс» Дмитро Мартинов (тренери – Крістіна Катілова та Марина Кишмар), як і багато інших його земляків під час російсько-української війни тимчасово залишив країну. Втім, у Литві, куди перебралися його рідні, він продовжив займатися регбі, а напередодні у складі «Vilnus rugby academy» вдало проявив себе в Кубку Литви. Трофей розігрували у Шяуляї.
І нехай «Vilnus rugby academy» в результаті не потрапила до призерів, Дмитро отримав індивідуальну нагороду – організатори визнали його найкращим гравцем команди.
Що ж, вітаємо Дмитра Мартинова з маленькою перемогою, бажаємо йому плідних тренувань та якнайшвидшого повернення до мирної та вільної Одеси.
rugby.od.ua