Новини
Новости регби: Завершився тур молодіжного чемпіонату України з регбі

29 серпня 2016 р.

Завершився тур молодіжного чемпіонату України з регбі

У вихідні відбулися два матчі молодіжного чемпіонату України з регбі. Слід відзначити, що обидві одеські команди - «Політехнік» і «Академія» - виявилися сильнішими за своїх супротивників.

Новости регби: Урочисті проводи національної збірної на  VI літні Паралімпійські ігри у Києві

27 серпня 2016 р.

Урочисті проводи національної збірної на VI літні Паралімпійські ігри у Києві

На головній площі столиці - Майдані Незалежності - пройшла урочиста церемонія проводів національної паралімпійської збірної команди України на XV літні Паралімпійські ігри в Бразилії.

Новости регби: У Покровську пройшов обласний турнір з регбі

У Покровську пройшов обласний турнір з регбі

24 серпня у Покровську на полі СК «Металург» відбувся обласний турнір з регбі-7, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

Новости регби: У Львові стартує програма з навчання регбі - 5 в загальноосвітніх школах

25 серпня 2016 р.

У Львові стартує програма з навчання регбі - 5 в загальноосвітніх школах

З 26 серпня стартує навчання з регбі-5 для вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл у рамках програми з навчання регбі-5 у ЗОШ Львова.

Новости регби: З Днем Незалежності  -  Україно !

24 серпня 2016 р.

З Днем Незалежності - Україно !

Наші вітання з нагоди 25-ої річниці Дня Незалежності України !

Новости регби: Джангирян Георгій Вартанович - Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

23 серпня 2016 р.

З нагоди 25-ї річниці незалежності України, за значний особистий внесок у державне будівництво, спортивний розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм,

Новости регби: Олімпійська збірна України посіла 31-е місце в медальному рейтингу Олімпіади в Ріо.

22 серпня 2016 р.

На рахунку нашої команди 11 медалей - 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзових

Новости регби: Пляжне регбі на Винниківському озері

Пляжне регбі на Винниківському озері

У суботу 20 серпня на спеціально обладнаному майданчику неподалік Винниківського озера відбувся вже традиційний турнір із пляжного регбі.

Сторінки: 383940414243444546

OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.