12 грудня 2022 р.
ВІТАЛІЮ ПЕЛЕХУ – 81 рік!
Сьогодні, 12 грудня, святкує свій День народження випускник теплоенергетичного факультету Київського політехнічного інституту, один із засновників регбі в Україні Віталій Федорович ПЕЛЕХ.
Восени 1962 року він та студенти-ентузіасти КПІ створили команду «Політехнік» і стали родоначальниками нового виду спорту в нашій державі.
І вже влітку 1963 року Віталій ПЕЛЕХ у складі «Політехніка» брав участь у перших для українських команд офіційних всесоюзних змаганнях - Чемпіонаті СРСР серед студентів/ЦР «БУРЕВІСНИК»/. У 1964 році, Віталій ПЕЛЕХ у складі збірної команди м. Києва став переможцем першого всеукраїнського турніру з регбі, який відбувся у м. Дніпропетровськ.
Федерація регбі України щиро вітає Віталія Федоровича з Днем народження та бажає міцного здоров’я, оптимізму, довгих щасливих років життя і мирного неба над головою.
Дякуємо вам за великий особистий внесок у розвиток регбі в нашій державі!