Новина детально
24 листопада 2022 р.

ВАДА не скасовує санкції з рф за найбільше антидопінгове порушення в історії спорту

У зв’язку із завершенням 17 грудня 2022 року санкцій Спортивного арбітражного суду (CAS) щодо російської антидопінгової організації, ВАДА розпочне процес перевірки відповідності, висновки якої будуть надані на розгляд Виконавчого комітету ВАДА у 2023 році.

У цьому зв’язку президент ВАДА Вітольд Банька підкреслив: «Довіра до російської антидопінгової системи все ще дуже низька. РУСАДА залишається організацією, діяльність якої не відповідає Кодексу. Процес відновлення не закінчується 17 грудня – фактично процес тільки починається в цю дату. Нам потрібно буде перевірити кожну умову відновлення. Перевірити означає перевірити, а не просто повірити на слово».

«Ми також продовжуємо підтримувати рекомендацію Міжнародного олімпійського комітету та Міжнародного паралімпійського комітету щодо недопущення участі представників росії на міжнародній спортивній арені» – наголосив у своєму виступі Вітольд Банька, якого було переобрано президентом ВАДА на новий трирічний термін.

Детальніше на сайті ВАДА:

https://www.wada-ama.org/en/news/wada-executive-committee-and-foundation-board-updated

mms.gov.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ