04 жовтня 2022 р.
Дякуємо суддівському складу за злагоджену та чудово проведену роботу під час матчів Кубка України з регбі-7 серед чоловіків
Суддівський склад Кубка України з регбі-7 серед чоловіків:
- Тарасюк Тетяна
- Храмова Каріна
- Бовсуновський Борис
- Максюк Валерій
Головний суддя змагань - Олег Квасниця.
Хочемо зазначити, що всі судді, які обслуговували поєдинки, мають статус рефері міжнародної категорії й часто запрошуються Rugby Europe для роботи на офіційних європейських змаганнях.
Саме на рефері у грі найвища відповідальність, бо він єдина людина на полі, яка може виносити рішення. Всі гравці находяться під його контролем з того моменту, як вони зайшли на поле і до часу, як вийшли з нього.
До повномасштабної війни в Україні злагоджено працював напрямок розвитку регбійних суддів, який давав дуже гарну підготовку для тих, хто прагнув стати першокласним арбітром. Зараз ця діяльність на паузі, але ми віримо в те, що скоро відновиться повноцінна робота по всіх напрямах ФРУ.
Дякуємо суддівському складу за злагоджену та чудово проведену роботу та сподіваємось бачити українських арбітрів на європейських та українських змаганнях якомога частіше.