Новина детально
02 жовтня 2022 р.

Українські паралімпійці закликають не допускати російських і білоруських спортсменів до змагань

Спортсмени і офіційні представники країн-агресорів відверто і безсоромно підтримують криваві дії російського диктатора, вбивства мирних людей і геноцид українського народу. І незважаючи на втрачену репутацію в цивілізованому світі, росія та білорусь все ще роблять відчайдушні спроби повернутися до міжнародної спортивної спільноти. 

Про це йдеться в офіційній заяві Національного комітету спорту інвалідів України. 

Окремі суб’єкти світового спорту і організації, де керівні посади очолюють росіяни, повторно розглядають питання участі представників рф і рб у міжнародних змаганнях. 

«У зв’язку з цим, українські паралімпійці заявляють, що сьогодні, на тлі масових вбивств з боку агресорів і терористів, повернення росії і білорусі у паралімпійський спорт не може навіть обговорюватися, а також у варіанті їхнього виступу під нейтральним прапором», — наголосили у Комітеті.

mms.gov.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ