Новина детально
03 серпня 2022 р.

Моменти Rugby Europe Sevens U18 Championship-2022

Після минулорічної перемоги у дивізіоні «Trophy» українська збірна вперше отримала право змагатись серед найсильніших команд Європи.

На першому етапі юніорській збірній України випало стартувати у матчах з Іспанією, Німеччиною та Ірландією. Якщо у перших двох іграх наші хлопці не змогли протиставити гідного опору суперникам і програли з однаковим рахунком 0:35, то у грі з лідером групи - збірною Ірландії українці відзначилась першими результативними діями на турнірі: 1 спроба та 1 реалізація в активі Євгена Оверчука. Ірландці ж відповіли 5 спробами та 2 реалізаціями. Загальний рахунок матчу - 29:7 на користь Ірландії.

На жаль, три програші позбавили наших хлопців права боротися за місця у верхній частині дивізіону.

Але збірна гідно проявила себе у боротьбі за 9-12 місця.

У півфіналі хлопці вибороли перемогу у поляків з рахунком 17:12, а у фіналі (за 9-е місце) впевнено переграли збірну Ізраїлю з рахунком 44:5.

Українці посіли 9-е місце на Rugby Europe Sevens U18 Boys Championship-2022 і це безперечно успіх нашої збірної!

При обмежених можливостях підготовки та відсутності ігрової практики хлопці все ж змогли закріпитися серед найсильніших команд Європи!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ