Новина детально
11 липня 2022 р.

Булгаков Владислав Євгенович

Продовжуємо розповідати про керівників Федерації Регбі України.

Булгаков Владислав Євгенович наразі обіймає посаду першого віцепрезидента Федерації Регбі України.

Народився 6 квітня 1971 року в Німеччині в сім'ї військовослужбовця. З дитинства захоплювався різними видами спорту: дзюдо, бокс, волейбол, легка атлетика, поки в 1986 році не потрапив на тренування з регбі в Ташкенті, за місцем служби батька. Перший тренер Олег Галкін.

Після повернення до Одеси грав за одеські клуби «Політехнік», «Краян», «Кредо-63». У 1989-1990 роках залучався до юніорської збірної СРСР.

У 2003 році спільно з партнерами та друзями по команді, братами Моцман та братами Етнарович, під керівництвом Шелестовича Л.М., відродили РК «Кредо-63», який став чемпіоном України у 2007 році і є, відтоді, багаторазовим призером чемпіонатів та кубків України з регбі-15 та регбі-7.

З 2004-го розпочав діяльність у ФРУ як віцепрезидент, займався розвитком регбі-7.

З 2011 по 2014 роки був президентом ФРУ, а з 2014-го й досі обіймає посаду першого віцепрезидента ФРУ, а також президента Федерації регбі у м. Одеса.

Після початку війни Владислав Євгенович надавав допомогу волонтерським організаціям, а також постачав питну воду до військової частини ЗСУ, ТРО та м. Миколаїв.

«Після перемоги України у війні планую й надалі докладати зусиль для розвитку улюбленої гри як у своєму місті, так і в Україні!»

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)