Новина детально
20 квітня 2022 р.

За трофей імені Олексія Цибка боротимуться польські клуби

З 23 квітня 2022 р. матчем з регбі між SKRA Rugby Warszawa та Ogniwo Sopot, окрім залікових балів в таблиці польської Екстраліги, боротимуться за трофей імені Олексія Цибка, який загинув під час визволення Бучі Київської області.

Щоб вшанувати пам'ять цієї величної людини, колишнього багаторічного капітана збірної України з регбі, президента Федерації регбі України (2003-2005 рр.) та міського голови Сміли Черкаської області (2015-2018 рр.), який трагічно загинув на захисті своєї Батьківщини, створено Фонд та спеціальний приз – трофей імені Олексія Цибка.

«Він був сміливою і сильною людиною, справжнім патріотом. Людина, яка ніколи не була байдужою, а завжди відкритою і чесною, була прикладом для багатьох як захищати і боротися за правду», - написав про Цибка на своїй сторінці у Facebook мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко.

Тому пам'ять про Олексія і принципи, яких він дотримувався, будуть з нами назавжди, поки грає ліга і братимуть участь клуби UP FITNESS SKRA Warszawa та OGNIWO Sopot.

Трофей виготовлений художньою студією «Lorica».

Fundacja na Rzecz Rozwoju i Promocji Rugby "Czas dla rugby"

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»