Новина детально
10 квітня 2022 р.

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) відзначає Play True Day 2022

Цього року разом зі спортсменами, національними та регіональними антидопінговими організаціями, спортивними федераціями, організаторами великих спортивних заходів, урядами та іншими зацікавленими сторонами, що займаються антидопінгом, ми закликаємо до миру в такому неспокійному світі.

Через війну в Україні цього року ВАДА закликає світову антидопінгову спільноту та весь спортивний світ виступити разом заради миру та порозуміння.

Чистий спорт – це справедливість, гармонія та повага: три речі, яких зараз не вистачає світу. Більше, ніж будь-коли, давайте об’єднаємося під гаслом «Змагайся чесно заради миру!»

Українська спортивна спільнота щиро вдячна за підтримку Всесвітньому антидопінговому агентству та всім, хто долучився до цієї кампанії, хто підтримав нас в скрутний час і закликав повернути мир і спокій нашій країні.

Змагайтеся чесно заради миру!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ