Новина детально
04 квітня 2022 р.

По пꞌять гривень за доставку води та винос сміття: як гравець регбійної юнацької збірної Донецької області заробляє гроші родині та ЗСУ

11-ти річний Максим Гайдученко з Покровська, гравець юнацької збірної Донецької області PK «Твердий знак», став справжнім маленьким героєм сучасності в очах мешканців Чернівців та далеко за його межами.

Оголошення 11-річного Максима Гайдученка за лічені години набуло розголосу у мережі Інтернет.

Хлопчик-переселенець з Покровська написав оголошення про пошук роботи та тарифи на свої послуги: по п’ять гривень за доставку води та винос сміття, і 25 гривень за вигул домашніх тварин.

«Обіцяю, частину грошей перерахувати на потреби ЗСУ», — написав в оголошенні Максим та зазначив графік своєї роботи.

Зараз інтерв’ю хлопчик вже не дає, бо втомився від уваги журналістів, каже мама Максима Олена Гайдученко. З Донеччини до Чернівців вони з родиною переїхали 9 березня.

«Максим почув мою розмову зі старшим сином про те, що потрібно шукати роботу і також захотів долучитись. Я подумала, що таку ініціативу потрібно підтримати, бо іншого разу може вже не трапитись», — розповіла «Вчасно» Олена. — В листопаді ми з ним прочитали книжку для дорослих та дітей, яка навчає змалечку розпоряджатись своїми фінансами. Максим захотів назбирати грошей на графічний планшет".

На прикладі дівчинки з книги, яка збирала гроші вигулом тварин, Максим вирішив робити так само.

Вдома це реалізувати не вдалось, бо родина жила у приватному секторі, і відпускати малого самого було лячно.

Ідея стала в нагоді вже в Чернівцях.

«Багато замовлень на його роботу, але не всі можна виконати через велику відстань до замовника. Багато людей просто дзвонять зі словами захоплення та пропонують матеріальну допомогу. Пропонують допомогти їжею та одягом. Часто просто переводять гроші на картку», — поділилась Олена.

Зараз Максима вже записали на навчання до місцевої гімназії. Там у хлопчика вже з’явився фаворит — вчитель історії, який захопив дитину уроком про Революцію Гідності.

vchasnoua.com

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ