Новина детально
18 березня 2022 р.

Онлайн-марафон корисних порад для молоді «Все буде Україна!»

​Як розпізнати та впоратись із тривожними станами? Як протидіяти фейкам та фільтрувати інформацію? Як знайти роботу в умовах війни? 

На ці та інші питання будемо відповідати на платформі Career Hub у межах онлайн-марафону корисних порад для молоді «Все буде Україна!»

Марафон #ВсеБудеУкраїна — наша відповідь на сучасні виклики та актуальні потреби молоді. 

Щодня ми будемо пропонувати короткі інфографіки з порадами, підбірки можливостей для працевлаштування та корисних ресурсів, а також щосереди о 17:00 будуть проходити групи психологічної підтримки.

Марафон охопить питання:

- фізичної та інформаційної безпеки

- ментального здоров’я

- зайнятості та матеріального забезпечення

- еміграції та волонтерства

Усі додаткові питання ви зможете поставити у чаті каналу Career Hub у Телеграм (https://t.me/careerhub), а ми залучатимемо експертів та професійних психологів-консультантів, що нададуть відповіді. 

Марафон організовують Career Hub і Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ