Новина детально
01 березня 2022 р.

World Rugby підтверджує спортивні санкції проти Росії та Білорусі

Виконавчий комітет Всесвітнього регбі підтвердив нові санкції щодо регбі проти Росії та Білорусі та підтвердив рішуче засудження вторгнення Росії в Україну.

World Rugby знову засуджує агресивне вторгнення Росії в Україну та сприяння цим діям Білорусі. Глобальна сім’я регбі об’єднана в солідарності з усіма, хто постраждав від цих глибоко тривожних подій, і приєднується до світової спільноти, закликаючи до відновлення миру.

Сьогодні Всесвітній виконавчий комітет з регбі вирішив вжити негайних додаткових заходів для захисту родини регбі та зайняти рішучу позицію проти конфлікту відповідно до рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету (МОК):

- Повне та негайне відсторонення Росії та Білорусі від усієї міжнародної діяльності з регбі та транскордонного клубного регбі до подальшого повідомлення.

- Повне та негайне відсторонення Союзу регбі Росії від членства у Світовій федерації регбі до подальшого повідомлення.

Рішення було прийнято з огляду на цінності регбі – солідарність, чесність і повагу. World Rugby також підтримує контакти з колегами з Федерації регбі України та пообіцяв повну підтримку регбійної спільноти в країні.

Рішення виконавчого комітету Світової федерації регбі:

upload/files/220128_DC_Letter_to_Ukraine.pdf

www.world.rugby

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського