Новина детально
10 грудня 2021 р.

Розпочався семінар-практикум для 120 вчителів фізичної культури та координаторів проєкту «Нова українська школа»

Розпочався семінар-практикум для 120 вчителів фізичної культури та координаторів проєкту «Нова українська школа», що триватиме до 12 грудня!

До семінару долучилися вчителі з Києва, Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Київської, Чернігівської областей, які пілотують програму НУШ для п’ятих класів. Цими днями вони підвищують обізнаність реалізації Держстандарту базової середньої освіти, модельної навчальної програми фізичної культури для 5-6 класів і вивчення нових варіативних модулів.

Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України, Київська міська державна адміністрація - КМДА, Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, рух Олександра Педана «JuniorZ» і спортивні федерації.

Захід відбувається в межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

JuniorZ

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»