Новина детально
07 вересня 2021 р.

Національний університет оборони України ім. І. Черняховського співпрацюватиме з Федерацією регбі України!

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Федерацією регбі України в особі президента Євгена Баженкова укладено Угоду про співробітництво у галузі фізичної культури і спорту.

Метою такої співпраці є позитивний вплив на розвиток спортивної науки і освіти, ефективне використання спільних можливостей для підготовки кваліфікованих кадрів у галузі спорту.

Начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій полковник Олександр Петрачков від імені начальника університету разом з президентом Федерації обговорили деталі співпраці, визначили перспективні напрямки та висловили бажання підтримувати та розширювати довготривалі відносини, обмінюватися досвідом з реалізації спортивно-освітніх проектів і програм.

У подальшому Федерація регбі України разом з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського проводитимуть спільні наукові дослідження, реалізовуватимуть спільні інноваційно-інвестиційні спортивні програми, здійснюватимуть стажування курсантів з метою підвищення спортивної кваліфікації.

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ