Новина детально
08 липня 2021 р.

Голова Харківської облради Артур Товмасян привітав з перемогами регбістів клубу «Олімп»

Голова Харківської облради Артур Товмасян привітав з перемогами 12-разових чемпіонів України з регбі-7 – регбістів клубу «Олімп». З гравцями і тренерами РК "Олімп" він зустрівся в четвер, 8 липня.

Вітаючи спортсменів із заслуженою перемогою, Товмасян зазначив, що зустрічі керівництва області з командою "Олімп" вкрай важливі.

Емоції сьогодні переповнюють. Я вдячний Олександру Ярославському, тому що він підтримує цей вид спорту, вкладаючи душу і гроші. І результати, які показує команда "Олімп", - це наша гордість. Ми привітали сьогодні кращих із кращих. Це бойовий вид спорту, бачимо, що багато хлопців прийшли з травмами та забоями. Незважаючи на багато моментів, вони все ж грають і займають призові місця. Регбі - спорт для справжніх чоловіків, а харків'яни в ньому - найкращі.

Регбі нам необхідно підтримувати (на Заході це досить популярний вид спорту), це розвиває у молоді бойовий характер. І будь-який спорт у нас - тільки плюс, він забирає дітей з вулиць. Пишаюся "Олімпом", - зазначив Артур Товмасян.

Гравці і тренери клубу "Олімп" отримали почесні грамоти. У відповідь регбісти презентували голові Харківської облради фірмовий клубний подарунок - регбійний м'яч зі своїми автографами.

Сезон був важким, але ми усі три тури виграли. Дуже задоволені своїми хлопцями. Ми завжди відчували підтримку Харківської області, з нами поруч наш президент Олександр Ярославський, тому і добиваємося таких результатів.

Тренуємося по 5-6 разів на тиждень, адже необхідно бути в формі. Команда омолоджується, є новачки. Молоді хлопці приходять до нас з нашої ж академії.

Якщо говорити про президента, то Олександр Ярославський "хворіє" командою, цікавиться всім, що може стосуватися "Олімпу". У всьому допомагає. Дуже пишаємося і клубом, і командою своєю, і Харковом. Попереду у нас - перемоги, хочеться і далі вигравати! - розповів тренер РК "Олімп" Валерій Кочанов.

www.sq.com.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ