04 липня 2021 р.
Валерій Кочанов: «З кожним роком вигравати нові титули стає все важче і важче»
На харківському стадіоні «Динамо» завершився фінальний тур чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги.
Валерій Кочанов, головний тренер РК «Олімп»:
- З кожним роком вигравати нові титули стає все важче і важче. Суперники ж теж на місці не стоять і хочуть не тільки скласти нам гідну конкуренцію, але і виграти. Тому я радий за хлопців, що вони змогли знову підтвердити звання найсильніших в Україні з регбі-7.
Олег Косарєв, капітан РК «Олімп»:
- Велике спасибі всім нашим уболівальникам, які сьогодні прийшли підтримати нас на стадіон «Динамо». Ми відчували їхню підтримку і не могли зіграти погано. Окрема подяка нашому президенту клубу - Олександру Владиленовичу Ярославському, який нас підтримує у всьому і напередодні туру побажав нам успіхів. Радий, що ми його не підвели.
Сергій Гарькавий, гравець РК «Олімп»:
- У мене склалося таке враження, що для наших головних суперників з Одеси і Хмельницького дуже важливо досягти перемоги не стільки в турнірі, як в окремо взятій грі з нами. Тому вони налаштовуються на гру з «Олімпом» на будь-якій стадії турніру, як на фінал. Проте, ми знову добилися перемог у всіх матчах і не збираємося поступатися місцем нікому на Олімпі.
rcolimp.com.ua