Новина детально
02 липня 2021 р.

Олександра СВЕРТОКУ відзначено державною нагородою Французької Республіки!

Вчора, 01 липня, радник президента Федерації регбі України, майстер спорту СРСР з регбі Олександр СВЕРТОКА отримав з рук Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Його Високоповажності пана Етьєна де ПОНСЕНА (Etienne de PONSINS) державну нагороду Французької Республіки – Золоту Медаль молоді, спорту та громадської діяльності Франції за високі особисті досягнення та внесок у розвиток молодіжного співробітництва, спорту, громадської діяльності, Франкофонії та популяризації французької мови, за зміцнення і розширення співпраці та дружби між Україною і Францією.

Посол Етьєн де ПОНСЕН від Уряду Франції подякував і привітав Олександра СВЕРТОКУ за проведену протягом останніх десятиліть роботу, яка дозволила набути національного та міжнародного масштабу!

У заході взяли участь член Ради Федерації регбі України Микола МОВЧАН, засновники регбі в Україні Валентин ХОНІН, Віталій ПЕЛЕХ та Євген ІГНАТОВ, гравці збірної команди України, майстри спорту СРСР з регбі Ігор ГАВРИЛЮК, Андрій ДУДКО, Леонід ДЕЙНЕКО, майстри спорту України з регбі Гліб ЛЬВОВ, Олександр КОРОВІН, президент Африканської ради в Україні Діалло ІССА САДІО та інші.

Федерація регбі України щиро вітає Олександра СВЕРТОКУ з високою державною нагородою Французької Республіки та бажає сил та наснаги в подальшому розвитку регбі і розширенню співпраці між обома державами!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!