Новина детально
03 квітня 2021 р.

Одеський «Політехнік» починає сезон з важкої перемоги над «Соколом»

Сьогодні на стадіоні «Академія Спорту» відбувся матч першого туру чоловічої Суперліги з регбі-15: одеський «Політехнік» приймав львівський «Сокіл».

Минулого сезону саме в грі з «пернатими» «політехніки» набрали свої перші очки в «еліті». Повторилася ситуація і сьогодні. Правда, матч завершився не бойовою нічиєю, а скромною перемогою «смугастих».

Рахунок вже на п'ятій хвилині відкрив Олександр Байкул, однак Олексій Тищенко не зміг підкріпити спробу партнера реалізацією.

Той же Тищенко міг потрапляти зі штрафного, але пробив невдало.

По суті, в середині першого тайму рахунок повинен був бути 10:0 на користь господарів поля, але замість цього «Політехнік» пропустив спробу від Ореста Адамика, а Данило Гапон успішно пробив реалізацію - 5:7.

Підопічні Вадима Тищенка і Віктора Гуленка досить швидко вийшли вперед - Олександр Макар відзначився спробою, а за дві хвилини до перерви Олексій Тищенко реалізував штрафний - 13:7.

На початку другого тайму «Сокіл» скоротив відставання до трьох очок (Гапон «потрапив» зі штрафного - 13:10), після чого львів'яни не зуміли використати чисельну перевагу - упродовж семи хвилин «Політехнік» грав у складі тринадцяти чоловік проти п'ятнадцяти, потім ще три хвилини - 14 на 15. Пізніше вже сам «Політехнік» не використав перевагу в «плюс» одного регбіста. А в самій кінцівці Владислав Шевченко записав на свій рахунок спробу, Тищенко підкріпив її реалізацією, заспокоївши гру - 20:10.

І все ж, «Сокіл» залишив поле з бонусом захисту - Данило Гапон втік до заліковки, прокинув м'яч ногою в саму «заліковку», після чого заземлив його в необхідній зоні. Ну а Данило Козак вдало пробив реалізацію.

У підсумку - 20:17, «Політехнік» перемагає, «Сокіл» заробляє бонусне очко.

Статистика:

ПОЛІТЕХНІК (Одеса) - СОКІЛ (Львів) - 20:17 (13:7)

3 квітня 2021 року. Одеса. Академія Спорту.

Спроби: Байкул, Макар, Вл. Шевченко - Адамик, Гапон.

Реалізації: Тищенко - Гапон, Козак.

Штрафні: Тищенко - Гапон.

Попереджені: Нікітін (Політехнік), 46, Качуровський (Політехнік), 49, Байкул (Політехнік), 78 - Безнащук, 19 (Сокіл), Ханьков, 61 (Сокіл), Воробель, 78 (Політехнік).

rugby.od.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)