Новина детально
29 березня 2021 р.

Долучись до акції #WHITECARD!

6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об'єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України і прихильників здорового способу життя показує білу картку на знак миру та спокою в світі.

Долучайся цьогоріч й ти!

Тема-2021: «За кожною #WhiteCard є своя історія»

Що треба зробити?!

1. В період з 29 березня по 10 квітня опублікуй на своїй сторінці у соціальних мережах (Інстаграм, Фейсбук) фотографію з білою карткою (біли аркуш) й коротку розповідь/речення про позитивний вплив спорту на життя людини/значення спорту в твоєму житті.

2. Постав хештег #WhiteCard

3. Познач у дописі: в Інстаграм - @the_olympic_team_ua , @peaceandsport ; у Фейсбук – @НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team , @peaceandsport.

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!