Новина детально
14 грудня 2020 р.

Затверджено Антидопінгові правила Олімпійського Руху України

XXXV Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету, що через карантинні обмеження відбулась в онлайн-форматі, затвердила Антидопінгові правила Олімпійського руху України. Цей крок став логічним продовженням планомірної політики НОК в боротьбі за чистоту спорту і жорсткої позиції нульової терпимості до допінгу.

Національний олімпійський комітет реалізовує низку просвітницьких антидопінгових заходів, організовуючи семінари для спортсменів, тренерів та фахівців, а також випускаючи методичні рекомендації й спеціалізовану літературу. Зокрема, нещодавно спільно з Міністерством молоді та спорту і Національним антидопінговим центром (НАДЦ) було проведено 2 антидопінгових вебінари на тему «Основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі», до яких долучилось понад 350 спортсменів, а також 200 тренерів, лікарів та фахівців спорту.   

Відзначимо, що у рамках антидопінгового курсу в серпні цього року НОК, за пропозицією Асоціації  національних олімпійських комітетів (АНОК), підписав Декларацію щодо Впровадження НОК Всесвітнього Антидопінгового Кодексу 2021 Року. На основі вищезгаданого Кодексу,  Олімпійським комітетом спільно з НАДЦ розроблено Антидопінгові Правила Олімпійського Руху України, які після розгляду  у вересні на засіданні Виконкому НОК, були передані для розгляду на Генеральну асамблею.

Відповідно до норм та принципів документу, всі суб’єкти олімпійського руху зобов’язуються:  визнавати і виконувати Кодекс та дотримуватися Правил; уникати будь-яких контактів з особами, які порушили антидопінгові правила; інформувати НАДЦ та відповідну міжнародній федерації про такі порушення,  не допускати, щоб будь-яка особа, яка відбуває тимчасове відсторонення або період дискваліфікації, була членом або відбиралася в будь-яку команду чи обіймала будь-яку посаду в організаціях чи органах Олімпійських сторін; вжити відповідних заходів для дотримання Кодексу, тощо.

Більш детально з Правилами можна ознайомитися за посиланням:

http://noc-ukr.org/about/officialdocuments/antidopingovi-pravila-olimpiyskogo-ruhu-ukraini-/

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»