Новина детально
18 листопада 2020 р.

Тренерам команд, керівникам клубів, ДЮСШ, регіональних федерацій регбі!

Завершився регбійний сезон 2020 року.

Незважаючи на всі труднощі, спричинені пандемією Covid-19, спільними зусиллями нам вдалось у обмежені терміни провести всі заплановані заходи з проведення чемпіонатів України у всіх вікових групах з регбі і регбі-7.

Як виявилось, у вкрай складний час, нам вдалось не тільки зберегти напрацювання стабільних попередніх років, але і відмічаємо тенденцію до розширення мережі нових центрів підготовки юних регбістів, серед яких РК "Хартс" Київ, КЗ КІВС Львів, ГС "Академія регбі Харківської області (РК "Динамо" - "Легіон ХІІІ), ДЮСШ-1- "Подільські кажани" Хмельницький, відновлення юнацького регбі у Кременецькій ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря та інші.

Не втрачаючи оптимізму, з надією дивимось у наступний сезон і віримо, що 2021 рік поверне нас до звичного режиму життя з можливістю повноцінно займатись на благо виховання здорового молодого покоління українців.

У зв’язку з вищевикладеним, звертаюсь до всіх з проханням для успішного проведення наступного сезону, усунення певних недоліків, виходити з пропозиціями і брати активну конструктивну участь в обговоренні проблемних питань з організації змагань, формування календаря, регламентів, правил тощо.

Дякую всім за співпрацю у 2020 році!

Бажаю здоров’я!

Голова дитячо-юнацької комісії Федерації регбі України Ярема М.І.

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)