Новина детально
13 серпня 2020 р.

Перевірка сил перед Суперлігою з регбі-7: «КРЕДО-1963» двічі зіграв зі львівським «Соколом»

Одеський «КРЕДО-1963» в рамках підготовки до Суперліги з регбі-7, матчі якої пройдуть вже в найближчу суботу в Києві, провів два спаринги зі львівським «Соколом».

Команди провели два матчі за всіма правилами регбі-7 (два тайми по сім хвилин), на іграх працювали кваліфіковані судді. Ігри пройшли в приємній, легкій атмосфері, без зайвих емоцій і пошкоджень регбістів.

З огляду на те, що і «КРЕДО», і «Сокіл» грали в неоптимальних складах (з різних причин, був відсутній ряд ключових гравців і одеської, і львівської команд), говорити про те, наскільки добре готові обидва колективи до Суперліги, складно. Проте, можна відзначити, що обидва протистояння вийшли рівними: перше завершилося нічиєю 15:15, друге - також нічиєї, але вже 20:20.

Як зазначив в інтерв'ю прес-службі Федерації регбі Одеської області наставник «КРЕДО-1963» Дмитро Федишин, як для аматорської команди, «кредівці» порівняно непогано готові до суботнього одноденного турніру.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ